KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14088435
nr 1408 8435
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Blandteknik, 4 st, Signerade, djur, yttermått inklusive ram: 24x31cm-41x27cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:15:01
17/7 15:28:48
100 kr
19/7 15:45:03
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel